Війна в Україні Життя
Безкоштовно і цілодобово: В Україні розгортають «Пункти незламності», де будуть електрика, мобільний звʼязок та інтернет, тепло, вода, аптечка

Безкоштовно і цілодобово: В Україні розгортають «Пункти незламності», де будуть електрика, мобільний звʼязок та інтернет, тепло, вода, аптечка

По всій країні розгортають новий проект підтримки людей – «Пункти незламності». В них будуть всі базові послуги - електрика, мобільний звʼязок та інтернет, тепло, вода, аптечка. Абсолютно безкоштовно й цілодобово. Вже підготовлено понад 4 тис. таких пунктів, а заплановано ще більше.

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні.

«Якщо знову відбудуться масовані російські удари і якщо буде розуміння, що за години постачання електрики не відновити, то активується робота «Пунктів незламності» – там усі базові послуги. Це електрика, мобільний звʼязок та інтернет, тепло, вода, аптечка. Абсолютно безкоштовно й цілодобово», - повідомив Володимир Зеленський.

Пункти працюватимуть обов’язково при всіх обласних та районних адміністраціях, при школах, будівлях ДСНС тощо.

Уже працює спеціальний сайт nezlamnist.gov.ua, на якому розміщена мапа таких пунктів по всій країні. Вона постійно оновлюється.

Важливо вже зараз подивитися, де є такі пункти у вашому місті, у вашій громаді та стежити за оновленням мапи найближчими тижнями, поки додаватимуться нові пункти.

На сайті та в усіх «Пунктах незламності» можна буде дізнатися, де працюють найближчі АЗС, банківське відділення, аптека, магазин.

«Усі ми маємо бути готовими до будь-яких сценаріїв, з урахуванням того, які терористи воюють проти нашого народу та що вони намагаються зробити», - розповів Президент України.

Місцевій владі поставлено завдання забезпечити інформування людей про наявність «Пунктів незламності». Це має бути дуже просто: у будівлях органів влади, у аптеках, магазинах, у поштових відділеннях має бути інформація про те, де людина може знайти підтримку у разі тривалого відключення енергії.

«І дуже важливо, що до цієї нашої ініціативи вже приєднується також і сумлінний бізнес. Дякую всім підприємцям, які вирішили зараз підтримати суспільство й роблять свої бізнес-обʼєкти також «Пунктами незламності» – з генераторами, «Старлінками», водою та іншим.

І, будь ласка, зверніть увагу, що на нашому сайті nezlamnist.gov.ua є спеціальна форма для представників бізнесу, які хочуть приєднатись і стати «Пунктом незламності» для українців. Впевнений: допомагаючи одне одному, всі ми разом зможемо пройти цю зиму», - розповів Володимир Зеленський.

Читайте також: У Новомосковську засудили військового, який відмовився виконувати наказ у Бахмуті;

2022-11-23 09:30:00
true
Відео Дня

Архів Новин