Війна в Україні Життя
В Yasno дали прогноз по відключенням світла

В Yasno дали прогноз по відключенням світла

День 21 листопада в Україні розпочинався зі стабілізаційного графіка відключень. Але вдень Укренерго ввело нові обмеження і довелося відключатися екстрено. Про це розповів CEO Yasno Сергей Коваленко.

«Енергетики, попри погану погоду, зараз максимально стараються завершити відновлення до ще більших холодів. І хоча зараз відключень стало менше, я хочу, щоб всі розуміли: швидше за все жити у режимі відключень українцям доведеться щонайменше до кінця березня», - зазначив Коваленко.

За його словами,  якщо нових атак на енергомережу не буде, то за нинішніх умов генерації електронергії дефіцит потужності може бути рівномірно розподілений по всій країні. Відключення будуть скрізь, але менш тривалими.Усі сценарії розвитку подій залежать від атак Росії.

«Приміром, позитивний: нових атак не відбувається, повертається попередній рівень генерації. Тоді ми, цілком імовірно, будемо мати вдосталь електроенергії, так що зможемо відмовитися від відключень взагалі.

Негативний буде у випадку, якщо мережу сильно пошкодять внаслідок атак. Тоді доведеться задіювати не лише погодинні стабілізаційні відключення, але і екстрені, за яких світла може не бути дуже тривалий час», - додав CEO Yasno.

Він порекомендував запастися теплим одягом, ковдрами, продумати варіанти, які допоможуть  перечекати довге відключення. Краще зараз це зробити, аніж потім бідкатися і звинувачувати когось. Тим більше, всі ми знаємо, хто винен насправді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

У Дніпрі на 2 дні змінять роботу трамваїв;

У криворіжця вилучили 70 набоїв;

У Дніпрі рятувальники відкачали воду з затопленого помешкання;

2022-11-22 13:30:00
true
Відео Дня

Архів Новин