«Національний кешбек» працюватиме у 2026 році – Мінекономіки спростувало чутки про скасування
Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України спростувало інформацію про припинення програми “Національний кешбек”. Програма продовжить роботу у 2026 році у звичайному режимі.
У відомстві пояснили, що оприлюднена постанова Кабміну №1510 стосується лише перерозподілу коштів і не впливає на фінансування програми. Наразі триває підготовка до наступних виплат та оновлюються списки учасників.
Читайте також:
Внаслідок ДТП у Запоріжжі загинули дві жінки, ще двоє – травмувалися: подробиці автопригоди;
У Кривому Розі знайшли муміфікований труп без голови: подробиці
Підгородне
Горб знову йде до Мін’юсту: суд ще не поновив його міським головою, але він уже просить записати себе «діючим головою» через ЄДР Рішення міської ради про дострокове припинення повноважень голови досі чинне. Суд ще не вирішив, чи має Андрій Горб бути міським головою. Але 31 серпня Комісія Мін’юсту знову розглядатиме його скаргу – і цього разу Горб прямо просить записати його в ЄДР як «діючого голову».
Опубликовано в 15:45
0
Кривий Ріг
Тіло виявили через три дні: у Кривому Розі під час відпочинку на пляжі потонув 30-річний чоловік Опубликовано в 15:00
4
Кривий Ріг
У Кривому Розі чоловіка підозрюють у продажу авто, ввезених під виглядом гуманітарної допомоги: подробиці Опубликовано в 14:30
31
Підгородне
Комунальна лікарня - приватний заробіток? Як родина депутатів Слуцьких використовує майно громади Підгородного У Підгородному виникла ситуація, яка виглядає щонайменше дивно: депутатка міськради, яка за фахом лікарка, отримала в оренду приміщення комунального медзакладу, а згодом почала використовувати його для власної медичної практики.
Опубликовано в 14:15
6