«Укрзалізниця» запустила онлайн-продаж квитків на приміські поїзди та City Express

“Укрзалізниця” оновила фірмовий мобільний застосунок, додавши можливість купувати квитки на приміські рейси та поїзди City Express. Для оформлення квитка достатньо обрати напрямок, за потреби додати багаж і сплатити поїздку.

У додатку також доступні час найближчих рейсів та історія пошуку. Пільгові квитки поки недоступні, але така можливість з’явиться згодом. Оформити можна дорослий або дитячий квиток. Після оплати він автоматично зберігається в застосунку.

Оновлений сервіс уже працює більш ніж у десяти областях: Київській, Дніпропетровській, Вінницькій, Одеській, Полтавській, Чернігівській, Житомирській, Черкаській, Хмельницькій, Кіровоградській, а також частково у Запорізькій та Херсонській.

Читайте також:

Вбив власну дружину: у Кам’янському судитимуть чоловіка;

«Я буду тут сидіти, поки мій тато не повернеться з СЗЧ» – парта сорому у школах Кривого Рогу;

У Дніпрі чоловіка засудили до 15 років ув’язнення за співпрацю з російськими спецслужбами

2025-11-20 10:00:00