Війна в Україні Події
Залишились лічені дні: українські чоловіки за кордоном повинні стати на військовий облік до 17 червня

Залишились лічені дні: українські чоловіки за кордоном повинні стати на військовий облік до 17 червня

Тиждень тому Кабмін ухвалив постанову № 675, якою, серед іншого, вніс певні зміни до правил військового обліку чоловіків за кордоном. 

Згідно з постановою, громадяни України, які були зняті з військового обліку у зв'язку з виїздом за межі України на строк більше ніж 3 місяці, повинні знову стати на військовий облік протягом 30 днів. Тобто крайній термін для цього – не пізніше 17 червня.

Однак для цього необов'язково повертатися в Україну. Так, стати на військовий облік чоловікам, які перебувають за кордоном, можна 2 шляхами:

  • прибути особисто до ТЦК та СП;
  • подати заяву про взяття на військовий облік у довільній формі разом із відомостями, визначеними додатком 4 до Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів, та копії першої сторінки паспорта громадянина України для виїзду за кордон до ТЦК через закордонну дипломатичну установу України.

Важливо! Стати на військовий облік дистанційно можуть лише ті чоловіки, які офіційно знялись з військового обліку перед виїздом з України. Решті військовозобов’язаним українцям, які проживають за кордоном, необхідно повернутися і особисто піти до ТЦК та СП.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

2,60 проміле алкоголю: Патрульні Кривого Рогу відсторонили нетверезого водія від керування транспортним засобом;

Поліцейські Дніпра оголосили підозри двом чоловікам за крадіжку зі складу;

Патрульні Запоріжжя виявили автівку з ознаками знищення номерів вузлів та з підробленим реєстраційним документом.

 

2024-06-14 20:00:00
true
Відео Дня

Архів Новин