Життя
З прийдешнім Великоднем! У храмі Гробу Господнього зійшов благодатний вогонь

З прийдешнім Великоднем! У храмі Гробу Господнього зійшов благодатний вогонь

Сьогодні, у Велику суботу, 15 квітня, у храмі Гробу Господнього в Єрусалимі відбувається щорічна урочиста церемонія сходження Благодатного вогню. Ютуб-трансляцію церемонії сходження Благодатного вогню публікує 24 Канал.

Благодатний вогонь символізує нерукотворне світло Воскресіння Христового. Вогонь із Єрусалиму розвозять у різні країни світу.

Повідомляється, що цього року ізраїльська поліція з міркувань безпеки суттєво обмежила присутність віруючих у храмі Гробу Господнього в Єрусалимі – не більше 1800 осіб усередині, та 1200 – поряд зі святинею, а раніше церемонію дозволялося відвідати 10 тисячам людей.

Крім того, влада Ізраїлю закрила Храмову гору для іудеїв та туристів-немусульман до кінця Рамадану, який триватиме до 21 квітня.

УНІАН повідомляє, що диво сходження Благодатного вогню цього року сталося о 14:50 за Києвом.

«Паломники вмивалися Благодатним вогнем, освячуючи обличчя, одяг та вітали один одного різними мовами «Христос Воскрес!» - «Воістину Воскрес!» Це момент загальної величезної радості, тому в Єрусалимі склалася традиція вітати один одного з Великоднем одразу після сходження вогню. Люди передавали Вогонь усім, хто був у храмі. Також його змогли отримати всі, хто очікує дива сходження біля храму та на вулицях старого міста», - йдеться у повідомленні.

 

2023-04-15 22:03:00
true
Відео Дня

Архів Новин