Події
Євросоюз змінить правила в'їзду для українців

Євросоюз змінить правила в'їзду для українців

У 2024 році набудуть чинності нові правила вʼїзду до країн Європейського Союзу. Для вʼїзду до ЄС потрібно буде отримати спеціальний дозвіл на подорожі (ETIAS).

Дозвіл на подорож ETIAS – це нова вимога щодо в’їзду, запроваджена Європейським Союзом. Він стосується безвізових мандрівників, які в’їжджають до будь-якої з 30 країн Євросоюзу.

Дозвіл знадобиться громадянам 60 безвізових країн, серед яких - Україна. Туристам необхідно буде подати заявки на порталі Європейської системи інформації та авторизації для подорожей. Для цього необхідно мати паспорт, дійсний більш ніж 3 місяці, вказати адресу електронної пошти, заповнити онлайн-форму та сплатити збір у розмірі 7 євро.

Дозвіл на подорож ETIAS дає право перебувати в будь-якій із 30 європейських країн протягом 90 днів. Загалом дозвіл на подорож буде діяти протягом трьох років (або до закінчення терміну дії паспорта, який ви використали в заявці).

Зауважте, що ETIAS не є візою, тому для отримання дозволу на подорож ETIAS вам не потрібно буде йти в консульство, а ваші біометричні дані не збиратимуться. Подати заявку можна буде онлайн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

США розширили санкції проти РФ: до списку потрапили десятки фізичних та юридичних осіб;

Зберігав 400 пігулок метадону: у Марганці встановили 35-річного наркозбувача;

Вдарив співмешканця матері ножем в живіт: правоохоронці Нікополя затримали нападника.

2023-09-15 10:30:00
true
Відео Дня

Архів Новин