Події Війна в Україні
Влітку прикордонники посилено працюватимуть у туристичних районах Закарпаття: деталі

Влітку прикордонники посилено працюватимуть у туристичних районах Закарпаття: деталі

З початку літа прикордонники Чернівецької області посилюють заходи з охорони кордону, зокрема на гірських ділянках та у популярних туристичних районах Чернівецької та Івано-Франківської області. Це пов'язано з тим, що чимало правопорушників маскуються під туристів, і під наміром відвідати Говерлу чи інші туристичні місця, далі намагаються незаконно перетнути кордон.

Про це повідомив пресофіцер Чернівецького прикордонного загону Костянтин Ліснік.

«Це пов'язано з тим, що чимало правопорушників маскуються під туристів, і під наміром відвідати Говерлу чи інші туристичні місця, далі намагаються незаконно перетнути кордон. 

Зокрема, ділянка кордону, за яку відповідають прикордонники Чернівецького загону у Івано-Франківській області неподалік має три залізничні станції Ворохта, Татарів і Вороненка, де раніше ніколи людям не зустрічалися прикордонники. Але сьогодні туди щоденно прибуває чимало пасажирських потягів з різних регіонів України. 

Тому ми посилено контролюємо ці ділянки. Для багатьох туристів поява прикордонників на цих станціях стала певною новиною, люди не зовсім адекватно сприймають появу прикордонників та їхню роботу», – зазначив Ліснік.

Так, прикордонники перевіряють документи й транспорт громадян, підстави перебування людини у прикордонних районах, а у разі відсутності документів прикордонники можуть звернутися до відповідних реєстрів. 

Читайте також:

У Кривому Розі чоловік підробив військовий квиток: відкрито кримінальне провадження;

Намагався пограбувати продавчиню: у Камʼянському затримали 42-річного зловмисника;

Криворізькі поліцейські розшукують 33-річного Богдана Максимчука, який переховується від слідства

2024-06-07 14:00:00
true
Відео Дня

Архів Новин