Технології Війна в Україні
Відтепер QR-код військово-облікового документу можна пред’являти при перетині кордону: деталі

Відтепер QR-код військово-облікового документу можна пред’являти при перетині кордону: деталі

Уряд унормував законодавство і відтепер QR-код у мобільному додатку "Резерв+" є чинним військово-обліковим документом для пред’явлення на кордоні.

Про це повідомив речник Держприкордонслужби полковник Андрій Демченко.

«Міністерством оборони було анонсовано можливість оформлення військово-облікового документу в електронній формі з використанням мобільного додатку. У зв’язку з цим Державна прикордонна служба України зазначає, що в пунктах пропуску на кордоні заходи прикордонного контролю відбуватимуться як і раніше з дотриманням норм чинного законодавства.

Рішення щодо пропуску осіб прийматимуться на основі наявності всіх необхідних умов пропуску та інформації, яка дає підстави для перетину кордону. Зокрема, це стосується й наявності у військово-облікових документах у паперовій чи електронній формі інформації з зазначенням підстав про звільнення від мобілізації, або виключення з військового обліку за станом здоров’я», – йдеться у повідомленні.  

Для унеможливлення використання підробних документів прикордонники, у разі необхідності, здійснюють перевірку інформації з військово-облікових документів через систему "Оберіг". Зокрема, у разі невідповідності даних, представники ДПСУ мають право відмовити громадянину у перетині кордону на виїзд з України.

Читайте також:

Під час з’ясування стосунків вдарив ножем знайомого: поліцейські Дніпра затримали зловмисника;

В Україні створять військову поліцію;

Забезпечував ворога інформацією стосовно розташування нафтобаз, задіяних Силами оборони України: повідомлено про підозру жителю Запоріжжя

2024-06-20 18:00:00
true
Відео Дня

Архів Новин