Війна в Україні Економіка Політика
Верховна Рада вдосконалила механізм звільнення від оподаткування волонтерської допомоги

Верховна Рада вдосконалила механізм звільнення від оподаткування волонтерської допомоги

Народні депутати України ухвалили законопроєкт № 7492, який вдосконалює механізм звільнення від оподаткування певних видів благодійної допомоги, зібраної волонтерами.

Про це заявила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«В Україні з 2014 року діє Реєстр волонтерів, для яких передбачено звільнення від оподаткування – 18% ПДФО і 1,5% військового збору. Його робота враховувала допомогу воїнам в районі проведення АТО/ООС, жертвам подій Революції Гідності та вимушеним переселенцям із зони АТО (ООС) і Криму. Але з початком повномасштабного вторгнення рф постало питання про розширення такої допомоги», – пояснила очільниця партії.

За її словами, законопроєкт передбачає розширення можливих напрямків витрат волонтерів з Реєстру з урахуванням повномасштабної російської агресії.

«Відтепер до оподатковуваного доходу осіб, внесених до Реєстру волонтерів, не включатиметься сума отриманої благодійної допомоги, якщо в період воєнного і надзвичайного стану вона витрачена на користь учасників бойових дій по всій Україні, працівників цивільного захисту та членів їхніх сімей, вимушених переселенців із зон бойових дій по всій Україні», – констатувала Шуляк.

Вона додала, що звільнення від оподаткування поширюється не лише на попередній звітний рік та майбутні періоди, але й на початок поточного звітного року до того моменту, як людину внесли до Реєстру волонтерів.

Читайте також:

В Дніпрі заборонили паркувати автівки у дворах, біля під’їздів будинків та на газонах;

Проспект Лесі Українки та сквер Максима Семенова: В Дніпрі перейменували ще 7 топонімів;

Вихопив телефон у дитини та втік: В Кам'янському поліцейські затримали чоловіка за пограбування 6-річного хлопчика.

2022-11-16 21:00:00
true
Відео Дня

Архів Новин