Життя Події
В Україні виключили канабіс зі списку тяжких наркотиків: подробиці

В Україні виключили канабіс зі списку тяжких наркотиків: подробиці

24 травня Кабінет міністрів виключив канабіс зі списку тяжких наркотиків. Тепер рослину можуть використовувати в навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, у виробництві наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування в медичній практиці.

«Канабіс має у складі сотні унікальних канабіноїдів та речовин. З усіх відомих речовин, що є в рослині канабіс, тільки тетрагідроканабінол та його ізомери мають психоактивний ефект. Інші канабіноїди не впливають на психічний стан, але можуть мати суттєвий позитивний вплив на перебіг деяких захворювань. Вживання непсихоактивних канабіноїдів не призводить до звикання та використовується у медицині», – йдеться у коментарі МОЗ.

Тепер канабіс є у списку рослин, що містять наркотичні засоби та психотропні речовини, обіг яких допускається для використання в навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, у виробництві наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування в медичній практиці. Зміни набирають чинності з 16 серпня 2024 року.

Читайте також:

12 років ув’язнення за зґвалтування малолітньої доньки співмешканки: на Дніпропетровщині засудили зловмисника;

Аlyona Аlyona та Jerry Heil закрили збір на 10 млн грн на відбудову гімназії на Дніпропетровщині;

15 років тюрми за державну зраду: засуджено експатрульного поліції з Токмака

2024-05-27 12:35:00
true
Відео Дня

Архів Новин