Війна в Україні Події
Укрзалізниця запобігла постачанню електронагрівачів російського виробництва

Укрзалізниця запобігла постачанню електронагрівачів російського виробництва

Під час вхідного контролю працівники Укрзалізниці виявили комплектуючі для пасажирських вагонів — електронагрівачі російського походження. Їх під виглядом товарів українського виробництва намагалася поставити товариству приватна компанія, яка перемогла в тендері.

Про це повідомили в АТ "Укрзалізниця".

Залізничники відмовили у прийманні зазначених комплектуючих та повідомили про неправомірні  дії правоохоронні органи. За фактом проводиться досудове розслідування, за місцем реєстрації компанії-постачальника проведено обшуки.

У тендерній документації на закупівлю 1900 високовольтних електронагрівачів, який оголосила філія «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця», було зазначено, що переможець має надати документи, що підтверджують якість і походження продукції. Постачання продукції російського походження заборонено постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.2015 №1147 «Про заборону ввезення на митну території України товарів, що походять з РФ».

На виконання листа-рознарядки приватна компанія намагалася передати 300 електронагрівачів російського виробництва та надала документи про їх виробництво українським підприємством. Натомість під час приймання зазначеної продукції працівники депо виявили маркування ООО «Нижегородский ТЭН» (РФ).

За фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України.

Читайте також:

У Кривому Розі у покинутій будівлі знайшли людські рештки;

Оформив 2 млн. грн. кредитів на зниклих безвісти військовослужбовців: Поліцейські викрили мешканця Кривого Рогу;

Чергова ніч під обстрілами: ситуація в Дніпропетровській області станом на ранок 3 березня

2023-03-04 10:00:00
true
Відео Дня

Архів Новин