Життя
Укрпошта запускає філателістичні онлайн-абонементи

Укрпошта запускає філателістичні онлайн-абонементи

Відтепер всі, хто хоче мати в своїй колекції поштові випуски Укрпошти, але не має можливості відслідковувати анонси щодо введення марок в обіг  та вчасно купувати їх у відділеннях чи онлайн, зможуть придбати філателістичний онлайн-абонемент до кінця року.

Про це повідомляє пресслужба АТ «Укрпошта».

Вже зараз у Поштовому маркеті Укрпошти оступні два пакети абонементів терміном дії на 5 місяців: онлайн-абонемент «Стандарт» та «Стандарт+» з ексклюзивним  альбомом для марок (клясером).  У вартість пакетів, окрім плати за обслуговування онлайн-абонементів, також включена вартість поштової продукції стартового місяця. Відтак, при оплаті онлайн-абонемента на 5 місяців необхідно сплатити і вартість поштових випусків серпня - «Вільні. Незламні. Непереможні» та «Пес Патрон», а власникам пакету «Стандарт+» і вартість клясеру.  

До комплекту продукції, що щомісяця постачатиметься за онлайн-абонементом, входить марковий аркуш/поштовий блок, конверт(и) з погашенням «Перший день. Київ», немаркований художній конверт, картка. Комплектність може змінюватися в залежності від тематики випуску.   Щомісяця впродовж терміну дії онлайн-абонемента його власник отримуватиме на електронну пошту посилання на оплату поштової продукції, випущеної Укрпоштою у  відповідні місяці. У разі, якщо власник онлайн-абонемента не здійснив у встановлений термін оплату за поштову продукцію поточного місяця, замовлення за цей місяць анулюється, при цьому кошти за обслуговування онлайн-абонемента не повертаються.

Як повідомляє «Укрпошта», онлайн-абонемент має цілу низку переваг:

  • Гарантована можливість придбати поштові випуски України без черг у зручний час;
  • Можливість отримати конверти з погашенням  «Перший день. Київ», яке відбувається лише в столиці впродовж дня введення поштової марки в обіг;
  • Можливість стати володарем ексклюзивного клясеру «Поштові марки України воєнного часу», виготовленого обмеженим тиражем;
  • Безкоштовна доставка продукції за онлайн-абонементом  поштовим відправленням в межах України;

Оформлення онлайн-абонементів здійснюватиметься щомісяця до 30 листопада 2022 року включно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

У Дніпрі 44-річний чоловік вкрав у неповнолітнього велосипед;

У Кам'янському знайшли тіло потонулої дитини;

Знаходиться у розшуку в Росії: правоохоронці Дніпра затримали нетверезого чоловіка.

2022-08-20 11:00:00
true
Відео Дня

Архів Новин