Спорт Події
Українська борчиня Марія Винник виборола «бронзу» на міжнародному турнірі «Zagreb Open»

З 10 по 14 січня в Хорватії проходить міжнародний рейтинговий турнір з боротьби «Zagreb Open». На змаганнях виступають спортсмени з Грузії, Турції, США, Болгарії, Вірменії, Монголії, Ірану, Китаю, Казахстану, України, Азербайджану та Угорщини.

Про це повідомляє «Спорт Камʼянське».

Українська збірна вже має дві нагороди. 22-річна спортсменка з Чернівців Марія Винник здобула бронзову медаль у ваговій категорії до 55 кг. У сутичці за третє місце вона здолала Розу Сентамасі з Угорщини.

Також на «бронзу» у цій ваговій категорії претендувала ще одна українка Альбіна Рілля, але поступилася Маріані Драгутан з Молдови.

Цей турнір є одним з етапів відбору для класиків на ліцензійні турніри до Олімпійських ігор-2024.

Змагання ще тривають. Україну на турнірі представляють 34 спортсмени.