Війна в Україні Економіка Життя Політика
Українці можуть отримати додаткові виплати у сумі 3000 грн на новонародженого: деталі

Українці можуть отримати додаткові виплати у сумі 3000 грн на новонародженого: деталі

Батьки дитини зі статусом ВПО можуть претендувати на додаткову фінансову допомогу від держави. Йдеться про 3000 тис. грн. на кожного новонародженого на місяць. Про це розповіли в Telegram-каналі Міністерства соціальної політики.

«Якщо в особи, яка отримує допомогу за статусом ВПО, народилася дитина після 24 лютого 2022 року, допомога на таку дитину призначається автоматично. Крім того, якщо дитина народилася після зазначеної дати, але до набрання цією постановою чинності, їй однаково нарахують допомогу з дати звернення з автоматичним продовженням із 1 серпня 2023 року», - пояснили в міністерстві.

У відомстві зазначили, що підставою для отримання такої фінансової допомоги є довідка про статус ВПО. Якщо вона є в батьків, її слід зробити для новонародженого. На її підставі будуть нараховані гроші.

Як уточнюють у міністерстві, виплати призначаються незалежно від того, чи працевлаштовані повнолітні члени сім'ї, чи має сім'я будь-які доходи, депозити, рухоме або нерухоме майно.

Допомога надається щомісяця з місяця звернення на весь період введення воєнного стану плюс один місяць після його припинення або скасування.

Гроші виплачують за повний місяць незалежно від дати звернення за її наданням і дати припинення або скасування воєнного стану.

Читайте також:

У Нікополі під час війни підняли вартість розміщення рекламних конструкцій на 57,7%;

В Україні змінилися правила перевірки водіїв на стан сп’яніння;

Суд задовольнив позов прокуратури: у Запоріжжі ще одне сховище буде приведено в належний стан

2023-07-15 16:00:00
true
Відео Дня

Архів Новин