Події
Війна в Україні Україна готується ратифікувати угоду зі США про корисні копалини та інвестиційний фонд відбудови
8 травня Верховна Рада планує розглянути законопроєкт №0309 щодо ратифікації Угоди між урядами України та США про створення Американсько-Українського фонду відбудови. Йдеться про співпрацю у сфері надр та залучення інвестицій для відновлення країни.
Відповідне рішення вже підтримав Комітет із закордонних справ, очолюваний Олександром Мережком, рекомендувавши ратифікацію документу. Повідомляє «Репортер» з посиланням на Судово-юридичну газету.
Голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія заявив, що проблем із голосуванням не очікується.
Президент Володимир Зеленський зазначив, що вклад США може включати й системи протиповітряної оборони, які вважатимуться капітальним внеском до фонду, якщо будуть передані після набрання чинності угоди.
Уряд також подав до парламенту пов’язаний законопроєкт №13256 щодо змін до Бюджетного кодексу, згідно з яким:
50% рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення за переліком активів природних ресурсів із врахуванням умов їх видобутку, встановлених Угодою про фонд відбудови;
50% збору за видачу спеціальних дозволів на користування надрами за переліком активів природних ресурсів та умов їх видачі, встановлених Угодою про фонд відбудови, та 50 відсотків коштів від продажу таких дозволів;
50% коштів від використання (реалізації) частини виробленої продукції, що залишається у власності держави відповідно до угод про розподіл продукції, та/або коштів у вигляді грошового еквівалента такої державної частини продукції за переліком активів природних ресурсів та умов їх видачі, встановлених Угодою про фонд відбудови.
Читайте також:
Мешканець Дніпра поширював ворожу ІПСО: СБУ затримала трьох агентів російського ГРУ у Дніпрі, Києві та Хмельницькому;
Передавав ворогу координати частини: військовослужбовця ЗСУ підозрюють у державній зраді;
Поліцейські Нікополя перекрили канал збуту вогнепальної зброї армійського зразка
Редакція reporter.ua
Автор статті
Дніпро
У Дніпрі затримали чоловіка, який за $20 тисяч обіцяв оформити військовим «службу на папері» Як повідомляє прокуратура, підозрюваний пропонував одразу п’ятьом військовозобов’язаним нібито оформитися до однієї з військових частин. При цьому фактично служити вони не мали — чоловік обіцяв організувати для них «службу лише на папері», щоб отримати відстрочку.
Дніпро
Дніпровські ветерани стали чемпіонами України з веслування на ялах Для команди це важливий крок уперед. Торік дніпровські веслувальники посіли друге місце на чемпіонатах України та Європи. Цього року їм вдалося піднятися на найвищу сходинку п’єдесталу.
РЕПОРТЕР
Український борець здолав росіянина у фіналі чемпіонату світу та виборов четверте золото Український борець греко-римського стилю Єгор Якушенко здобув золото чемпіонату світу у ваговій категорії до 97 кг. Для спортсмена це вже четвертий титул чемпіона світу.
Дніпро
У Дніпрі через суд повернули коледжу землю, яку незаконно використовували під парковку Йдеться про землю, що перебуває у постійному користуванні Дніпровського фахового коледжу радіоелектроніки. Як встановила прокуратура, частину території закладу використовували для облаштування парковки.
Дніпро
Повітряна тривога на вокзалі чи в потязі: залізничники Дніпропетровщини нагадали правила безпеки Через постійні атаки РФ залізнична інфраструктура залишається однією з цілей ворога. Тож пасажирам нагадали, як діяти, якщо повітряна тривога застала їх на вокзалі, станції або в потязі.
Кривий Ріг
На Дніпропетровщині зірвали джекпот у 1 млн гривень — переможець досі не забрав виграш Джекпот зірвали у тиражі, який відбувся 16 серпня. Щасливий білет №0017776 вартістю 30 гривень придбали у Кривому Розі — на точці продажу «СВІТ ЛОТО» на проспекті Університетському, 38-3.