Події Війна в Україні
У МВС запрацював Єдиний реєстр осіб, зниклих безвісти за особливих обставин: деталі

У МВС запрацював Єдиний реєстр осіб, зниклих безвісти за особливих обставин: деталі

Сьогодні, 2 травня, про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ України. Родичі осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, можуть вже звертатися за витягом з реєстру. 

З початку повномасштабного вторгнення десятки тисяч людей вважалися безвісти зниклими. Переважну більшість з них було знайдено. Однак ще офіційно підтверджено близько 23 тисячі осіб, які й досі вважаються зниклими внаслідок воєнних дій. 

Витяги з Єдиного реєстру надаватимуть представники Департаменту інформатизації МВС України. Для отримання документа потрібно звернутися до МВС (надіслати поштою за адресою м.Київ, вул. Богомольця, 10, Міністерство внутрішніх справ України, або на електронну скриньку [email protected]) із власне запитом та копіями документів, що засвідчують особу запитувача та ступінь споріднення зі зниклою особою. 

«Цей реєстр є повністю захищеною базою даних. І доступ до нього будуть мати визначені посадовці: представники Офісу Уповноваженого зі зниклих безвісти, працівники Національної поліції та Департаменту інформатизації МВС України. Картки записів формуються на основі заяв, поданих родичами зниклих до Національної поліції. А верифікацію кожної особи здійснює безпосередньо Офіс Уповноваженого зі зниклих безвісти», – наголосив заступник міністра внутрішніх справ Леонід Тимченко.

Читайте також:

Очолили навчальні заклади: судитимуть двох освітянок з окупованого Мелітопольського району;

Заробляли на фейковій вакцинації від COVID-19: у Запоріжжі викрито групу медпрацівників однієї з приватних лікарень;

Військовому шпиталю Дніпра передали допомогу від Прем’єр-міністра Польщі

2023-05-02 19:30:00
true
Відео Дня

Архів Новин