Технології Життя
У МВС презентували мобільний застосунок для реагування на випадки домашнього насильства

У МВС презентували мобільний застосунок для реагування на випадки домашнього насильства

3 серпня Міністерство внутрішніх справ України презентувало мобільний застосунок, який дає можливість постраждалій особі викликати та отримати допомогу без телефонного дзвінка, не привертаючи увагу кривдника.

Водночас мобільний застосунок - це ресурс з корисною інформацією про види насильства, картою з всіма доступними сервісами поряд, і кнопкою виклику поліції. 

Під час презентації Перша леді Олена Зеленська підкреслила, що реалізація цього проєкту - це ще один крок, в боротьбі з домашнім і гендерно зумовленим насильством. 

“Будь-яке насильство, а домашнє насамперед - недопустимі у цивілізованій країні. Тож запуск застосунку, коли постраждала від насильства жінка може непомітно та оперативно викликати поліцію, системна робота правоохоронців з правозахисними організаціями та фокус на громадській безпеці - допоможе багатьом українським родинам здолати виклики та зміцніти свої родинні стосунки”, - зазначив Денис Монастирський.

Презентований застосунок «закамуфльований» під звичайний (не виглядає, як застосунок для виклику поліції, та не викликає підозр в аб'юзера). Основні функції стають видимі тільки тим, хто потребує допомоги. Така концепція  робить його непомітним для кривдника, що дозволяє постраждалій особі без остраху встановити та використовувати його у своєму телефоні.

Застосунок уже працює, він доступний до звантаження у Google Play та App Store.

Читайте також:

Вибухові пристрої, зброя та наркотики: у Дніпрі затримали військовослужбовця під час комендантської години;

Побили та вкрали телефон у працівника «Озерки»: подробиці;

Зруйновані зерносховище, пошкоджені склади та будинки: Подробиці нічних ракетних ударів по Запорізькій області;

2022-08-04 14:30:00
true
Відео Дня

Архів Новин