Економіка Події
У 2023 році відділення Нової Пошти відкриються в Парижі та Мілані, до жовтня-2024 - у столицях ще 17 країн

У 2023 році відділення Нової Пошти відкриються в Парижі та Мілані, до жовтня-2024 - у столицях ще 17 країн

Група компаній "Нова пошта", що вийшла вже на 10 ринків європейських країн, до кінця цього року додасть до них Францію та Італію, відкривши відділення Nova Post у листопаді в Мілані й у грудні в Парижі.

Про це повідомив співвласник компанії Володимир Поперешнюк.

Він поділився у фейсбуці планами відкриття нових країн на наступний рік, який передбачає запуск у січні-вересні відділень у столицях 17 країн.

Згідно з оприлюдненим графіком відкриття у нових країнах на наступний рік, у січні заплановано відкриття відділення у Відні (Австрія), у лютому - в Мадриді (Іспанія) та Стамбулі (Туреччина), у березні - у Софії (Болгарія) та Лондоні (Велика Британія).

У квітні, згідно з графіком, Nova Post з'являться в Дубліні (Ірландія) та Амстердамі (Нідерланди), у травні - в Брюсселі (Бельгія), у Берні (Швейцарія) та Лісабоні (Португалія).

На червень заплановано відкриття відділень у Любляні (Словенія) та Загребі (Хорватія), у липні - в Афінах (Греція) та Копенгагені (Данія), у серпні - у Гельсінкі (Фінляндія), тоді як у вересні - у Стокгольмі (Швеція) та Осло (Норвегія).

В обговоренні під постом Поперешнюк у відповідь на багато звернень також підтвердив плани відкрити Nova Post у Тель-Авіві (Ізраїль), у США та Канаді, а також у Дубаї (ОАЕ) й пообіцяв подумати про можливість виходу в Казахстан.

Співвласник "Нової пошти" уточнив, що наразі компанія відкриває власні відділення. "Модель франчайзингу поки що не готова, проводимо тести. Не хочеться підвести майбутніх партнерів", - пояснив він.

Поперешнюк також зазначив, що компанію цікавить не лише доставка відправлень в Україну та з неї з нових ринків, а й робота на них із внутрішніми клієнтами.

На цей час Nova Post уже відкрила близько 70 відділень у Польщі, Німеччині, Литві, Латвії, Естонії, Чехії, Румунії, Словаччині, Угорщині та Молдові.

Читайте також:

Зникла 10 днів тому: криворізькі поліцейські продовжують пошуки 17-річної Кристини Бардіної;

Мешканця Нікополя засуджено до 10 років увʼязнення за вчинення смертельної ДТП під впливом алкоголю;

Патрульні Дніпра виявили військового в стані наркотичного спʼяніння за кермом авто: деталі

2023-11-11 21:00:00
true
Відео Дня

Архів Новин