Події
Субсидія на оплату комунальних послуг в Україні: хто може отримати

Субсидія на оплату комунальних послуг в Україні: хто може отримати

Субсидія призначається одній із зареєстрованих у житловому приміщенні осіб. При цьому під час призначення житлової субсидії враховуються також доходи членів сім’ї особи із складу домогосподарства у разі, коли їх зареєстроване (фактичне) місце проживання відмінне від адреси домогосподарства.

У разі коли в житлових приміщеннях (будинках) зареєстровані неповнолітні діти, які залишилися без батьківської опіки (піклування), та/або недієздатні особи працездатного віку, над якими встановлено опіку, житлова субсидія призначається за заявою опікуна (піклувальника).

Субсидія може бути призначена за фактичним місцем проживання особам, які орендують житло на підставі договору найму, або індивідуальним забудовникам, будинки яких не прийняті в експлуатацію.

Житлова субсидія також може призначатися одному із членів домогосподарства, які не зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично проживають у ньому без укладеного договору найму (оренди) житла, у разі, коли вони є ВПО.

У випадках, призначення житлової субсидії орендарям та ВПО, склад домогосподарства декларується заявником під час звернення за призначенням житлової субсидії з додаванням до заяви відповідних документів, що підтверджують проживання за фактичною адресою домогосподарства.

Житлова субсидія не може призначатися одночасно за зареєстрованим місцем проживання особи та за місцем її фактичного проживання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рятувальники продовжують здійснювати підвіз води для мешканців Криворізького та Нікопольського районів;

Без батька залишився 2-місячний малюк: захищаючи Україну, загинув 25-річний Олександр Мятечкін;

З 22 червня «ПриватБанк» відновлює валютні операції у терміналах.

 

 

 

 

 

2023-06-19 13:30:00
true
Відео Дня

Архів Новин