Блог Права Дарьи Аккерман
Створено нову державну службу для надання соціального захисту

Створено нову державну службу для надання соціального захисту

 

Створено нову державну службу для надання соціального захисту 

Урядовий портал інформує, що рішенням уряду створена Національна соціальна сервісна служба України. 

Національна соціальна сервісна служба України буде забезпечувати управління системою надання соціальних послуг та організаційно, кадрово, методично забезпечувати їх розвиток, перш за все, на рівні місцевих громад. Також вона контролюватиме, щоб найуразливіші громадяни одержували базові соціальні послуги безкоштовно, належної якості, у відповідності із затвердженими стандартами і вимогами.

У 2021 році передбачається утворення територіальних органів Нацсоцслужби на регіональному та субрегіональному рівнях. Функціонування такої мережі, як стверджують в уряді, дасть змогу встановити єдині стандарти соціальної підтримки і контролювати їх дотримання. Таким чином, незалежно від регіону, той чи інший вид соціальної допомоги чи соціальних послуг людині надаватиметься однаково повно і якісно.

Нова інституція сприятиме розвитку соціальних послуг, якісних сервісів, наближених до громадян. Заплановано розширення можливостей для одержання соціальних послуг, поліпшення їх якості, створення та розвиток якісних соціальних сервісів для населення в громадах, за місцем проживання та вчасна організація спеціалізованих соціальних послуг. Соціальні послуги мають стати максимально доступними для найменш захищених громадян - людей похилого віку, осіб з інвалідністю, людей та сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах. Особлива увага буде приділятися, профілактиці складних життєвих обставин в житті сімей та окремих громадян, ранньому виявленню вразливих сімей.

 

Дар'я Аккерман, адвокат.
Підписуйтесь на мене в соціальних мережах:

БЛОГ ПРАВАБЛОГ ПРАВА

 

 

 

2020-11-19 11:03:00
true
Відео Дня

Архів Новин