
Сім діб блукали засніженим високогір’ям, намагаючись втекти з України: неподалік кордону виявили трьох обморожених ухилянтів
У неділю, 12 січня, прикордонники разом з фахівцями Рахівського гірського пошуково-рятувального відділення відшукали трьох чоловіків, які втратили орієнтування та просили про допомогу.
Про це повідомили у пресслужбі ДПСУ.
Застосувавши квадрокоптер, прикордонному наряду вдалося виявити змерзлих та дезорієнтованих «туристів». Чоловіки мали ознаки сильного переохолодження. Усіх їх доставили до Центральної районної лікарні міста Рахів для обстеження та надання медичної допомоги. Одному із них лікарі діагностували поверхневе обмороження ділянки гомілковостопного суглоба та стопи. На момент обстеження, температура тіла чоловіка становила 33.8.
За словами врятованих чоловіків, усі вони мали намір незаконно перетнути українсько-румунський кордон. Задля втілення екстремального задуму, «мандрівники» ще 5 січня вирушили у гори за самостійно складеним маршрутом.
Стосовно правопорушників склали протоколи про вчинення ними адмінправопорушення, передбаченого ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».
Читайте також:
Росіянин допомагав українським чоловікам втекти до Молдови: подробиці;
Загинуло троє людей: рятувальники Криворіжжя ліквідували наслідки смертельної ДТП