Події
Штраф 40 тисяч гривень та позбавлення прав: за що суворо каратимуть українських водіїв

Штраф 40 тисяч гривень та позбавлення прав: за що суворо каратимуть українських водіїв

Україна посилює боротьбу з водіями, які нехтують правилами дорожнього руху, запроваджуючи суворіші покарання, які означають серйозну відповідальність. Окрім значного штрафу у розмірі 40 тис. гривень, такі порушники можуть залишитися без водійських прав на значний термін – від 5 до 7 років.

Експерти з питань дорожнього руху пролили світло на обґрунтування таких суворих заходів в Україні.

Кричущою проблемою є те, що деякі особи продовжують керувати автомобілем, попри те, що їхні водійські права були анульовані за рішенням суду. Однак тепер ці особи зіткнуться з серйозними правовими наслідками.

Запровадження цих посилених покарань відбулося у 2023 році відповідно до Закону 1231-IX, який суттєво посилив відповідальність за такі правопорушення. 

Згідно з останніми змінами, за це правопорушення передбачено штраф у розмірі 20 400 гривень (ч. 4 ст. 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Крім того, оновлений закон вводить додаткове положення до статті 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Зокрема, особи, які повторно вчиняють подібні правопорушення, будуть піддаватися підвищеному штрафу в розмірі 40 800 гривень.

Крім того, суд тепер має право накладати заборону на керування транспортними засобами на строк від 5 до 7 років (ч. 5 ст. 126 КУпАП).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Внаслідок ДТП у Запоріжжі загинув пішохід: поліція розшукує свідків;

Перевозив 2000 пляшок алкоголю «для власного споживання»: у Кривому Розі виявили зловмисника;

4 роки за ґратами за спробу підкупу поліцейського: засуджено мешканця Запорізької області.

2023-09-07 21:00:00
true
Відео Дня

Архів Новин