Блог Права Дарьи Аккерман
Репетиторські послуги підлягають оподаткуванню

Репетиторські послуги підлягають оподаткуванню

 

Головне управління ДПС у м. Києві звертає увагу, що громадяни, які не зареєстровані суб'єктами підприємницької діяльності, але у 2020 році надавали репетиторські послуги, а саме: готували дітей до школи, вступу до навчальних закладів, незалежного тестування, навчали з будь-яких предметів тощо зобов’язані подати податкову декларацію про майновий стан і доходи та задекларувати отримані доходи.

Зокрема, відповідно до вимог Податкового кодексу України дохід від надання репетиторських послуг підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18 % та військовим збором у розмірі 1,5%.

Так, податкову декларацію про майновий стан і доходи необхідно було подати до 01 травня 2021 року. Сплатити суму податку на доходи фізичних осіб та військового збору необхідно до 01 серпня 2021 року.

За вибором платника податків декларація подається до Центру обслуговування платників за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою. Декларацію також можна надіслати поштою або засобами електронного зв’язку.

Окрім того, платники податків можуть подати декларацію про майновий стан і доходи онлайн, скориставшись сервісом Електронний кабінет.

!!! Нагадуємо: хто забув подати декларацію про майновий стан і доходи до 01 травня 2021 року – необхідно це зробити зараз та сплатити суму податку на доходи фізичних осіб та військового збору необхідно до 01 серпня 2021 року.

!!! За порушення строків подання декларації про майновий стан і доход передбачений штраф у розмірах, визначених т. 120-1 Податкового кодексу України.

Дар'я Аккерман, адвокат.
Підписуйтесь на мене в соціальних мережах:

facebook: facebook.com/blogpravatg/

telegram:  t.me/blogprava (https://t.me/joinchat/AAAAAEnMoJNqjWUqOt_cAw)

 

2021-07-28 09:00:00
true
Відео Дня

Архів Новин