Війна в Україні Події Кримінал
Не сплатили 22,6 млн грн податків: БЕБ повідомило про підозру службовим особам компанії

Не сплатили 22,6 млн грн податків: БЕБ повідомило про підозру службовим особам компанії

Директору та головному бухгалтеру Приватного акціонерного товариства повідомлено про підозру в умисному ухиленні від сплати податків, в особливо великих розмірах та внесенні до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.

Співробітники Бюро економічної безпеки України викрили службових осіб ПАТ, які протягом 2020 – 2021 років порушували порядок ведення бухгалтерського обліку та складання податкової звітності. Встановлено, що для здійснення господарської діяльності - розробки корисних копалин, товариство орендувало земельну ділянку, що відноситься до ділянок державної і комунальної власності, у райдержадміністрації. З метою ухилення від сплати податків, порушники умисно занизили розмір орендної плати за земельні ділянки. Такі дії службових осіб товариства призвели до фактичного ненадходження до бюджету у сумі 22,6 млн гривень.

Відомості до ЄРДР внесенні на підставі аналітичного продукту складеного фахівцями Департаменту аналізу інформації та управління ризиками БЕБ.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками правопорушень передбачених ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366; ч. 3 ст. 212 КК України здійснюють детективи Головного підрозділу детективів Бюро економічної безпеки України за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора.

Читайте також: Зруйновані будинки та лінія електропередач: Стали відомі підробиці нічних обстрілів Нікополя;

Суд заарештував нежитлові приміщення в Дніпрі та нафтобазу на Вінничині, власниками яких є громадяни Росії;

2022-10-29 11:00:00
true
Відео Дня

Архів Новин