Політика Події Кримінал
Нападению Муниципальной варты города подверглись журналисты телеканалов ОТВ и D1, заявляют медиа

Нападению Муниципальной варты города подверглись журналисты телеканалов ОТВ и D1, заявляют медиа

В Днепре при демонтаже рекламных конструкций 2 июля избили журналистов телеканала ОТВ и D1. Об этом говорится в заявлении ОТВ.

По их данным, нападение на работников СМИ на пересечении проспекта Пушкина и ул. Савченко совершили представители Мунципальной варты, подчиняющейся мэру города, Борису Филатову.

Журналисты заявляют, что работники КП доказательств законности решения о демонтаже рекламных конструкций им не предоставили.

Отмечается, что работники Муниципальной варты применяли физическую силу к обычным гражданам и повредили несколько автомобилей.

Журналисты утверждают, что на месте потасовки находились сотрудники Нацполиции, но они не вмешивались в ситуацию, а некоторые снимали происходящее на телефон.

Также сообщается, что силовики применяли газовые баллончики, ножи и огнестрельное оружие. Минимум трех человек ранили. Журналист телеканала ОТВ Игорь Гутник был жестоко избит и госпитализирован.

По его словам, сначала силовики просто спросили его о цели пребывания на месте событий, а потом "напали на меня и отобрали камеру, которой я снимал сюжет". "Бросили ее на асфальт. Схватили меня за руки и начали кричать "На колени!". Против них я физически сопротивляться не мог, меня повалили на землю и начали бить руками и ногами по туловищу и лицу…" - рассказал пострадавший журналист.

Также сообщается, что охранники уничтожили технику журналистов ОТВ и напали на сотрудников телеканала D1. Отмечается, что свою работу продолжал только муниципальный канал Днепр TV.

Журналисты телеканала ОТВ уже обратились к президенту Владимиру Зеленскому, а также министру МВД Арсену Авакову с призывом отреагировать на нарушение свободы слова и произвол мэра Филатова.

По материалам Корреспондент.net

 

 

decor photo
На Дніпропетровщині судитимуть майора ДШВ за хабар і незаконне збагачення на 26,2 млн грн
Дніпро
Кримінал Війна в Україні
На Дніпропетровщині судитимуть майора ДШВ за хабар і незаконне збагачення на 26,2 млн грн
На Дніпропетровщині до суду скерували справу начальника продовольчої служби однієї з частин Десантно-штурмових військ. За даними слідства, у червні 2025 року майор отримав від підлеглої 10 тисяч доларів за використання службового становища для підміни продуктів, призначених військовослужбовцям: замість помідорів постачали огірки, а замість яблук — апельсини.
На Дніпропетровщині посилять патрулювання під час державних свят
Дніпро
Життя
На Дніпропетровщині посилять патрулювання під час державних свят
Особливу увагу приділятимуть громадському порядку та недопущенню масових скупчень людей.
Дніпрянка Олена Рудакова здобула срібло чемпіонату світу зі спортивного орієнтування
Дніпро
Спорт
Дніпрянка Олена Рудакова здобула срібло чемпіонату світу зі спортивного орієнтування
Спортсменка з Дніпра Олена Рудакова виборола срібну медаль на чемпіонаті світу серед ветеранів зі спортивного орієнтування, який відбувся у Польщі.
decor photo
«Світло, яке рятує життя»: як сонячна енергія працює на порятунок дитячих життів у Дніпрі
Дніпро
Політика Життя Технології Події Війна в Україні
«Світло, яке рятує життя»: як сонячна енергія працює на порятунок дитячих життів у Дніпрі
Марина родом з Херсонської області. У Дніпрі вона опинилася через тяжкий стан доньки –  восьмирічної Ніколь. Через стрімке погіршення стану дитини родина ухвалила рішення везти дівчинку на лікування з Херсонщини до Дніпра. Відтоді минуло майже три тижні: з 28 липня Ніколь у лікарні, з яких перших 10 днів дівчинка провела в реанімації, поки лікарі боролися за її життя.
15 років в’язниці: мешканець Дніпра передавав російським спецслужбам дані про військові об’єкти
Дніпро
Кримінал Війна в Україні
15 років в’язниці: мешканець Дніпра передавав російським спецслужбам дані про військові об’єкти
47-річного мешканця Дніпра засудили до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за державну зраду. Чоловік передавав російським спецслужбам фото та відео військових об’єктів у місті.
Литва передасть Кривому Рогу обладнання Каунаської ТЕЦ для підготовки до зими
Кривий Ріг
Життя Технології Війна в Україні
Литва передасть Кривому Рогу обладнання Каунаської ТЕЦ для підготовки до зими
Литва готується передати Кривому Рогу обладнання Каунаської теплоелектроцентралі, яке має допомогти місту посилити енергетичну стійкість напередодні нового опалювального сезону.