Кримінал Події Війна в Україні
На Закарпатті службовий пес затримав «ухилянтів» за 50 метрів від кордону

На Закарпатті службовий пес затримав «ухилянтів» за 50 метрів від кордону

Відомо, що троє втікачів заплатили місцевому провіднику по 8 тисяч доларів США, ще один віддав 7 тисяч доларів. Отримавши від «гіда» надувні кола, «вояжери» у його супроводі попрямували до Тиси, де їх виявив та затримав прикордонний наряд.

Про це повідомили у пресслжубі ДПСУ.

У ході затримання двоє зловмисників спробували втекти. Для їх затримання було залучено службового собаку та здійснено попереджувальні постріли.

Плавців та їх помічника доставили в прикордонний підрозділ для складання протоколів за ст. 332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України». Крім того, оперативники загону проводять заходи з пошуку організатора злочинної схеми переправлення осіб через державний кордон.

Читайте також:

Масована ракетна атака на Дніпропетровщину: 10 загиблих та 32 постраждалих: розпочато розслідування;

Штраф від ТЦК та СП: як дізнатися про відкрите виконавче провадження;

У Кривому Розі 9 липня оголошено Днем жалоби

2024-07-08 19:00:00
true
Відео Дня









Архів Новин