Блог Права Дарьи Аккерман
КМУ відновив виплати на дітей підприємців

КМУ відновив виплати на дітей підприємців

 

КМУ відновив виплати на дітей підприємців

Кабмін відновив виплату допомоги на дітей для ФОП спрощеної системи першої та другої групи на період з 1 листопада до 31 грудня 2020 року.  

Продовжать виплату особам, які її отримували у травні-серпні без подання нової заяви та документів. Для тих, хто тільки планує звернутися, - термін до 15 грудня. 

Відповідні виплати припинилися з 1 вересня, їх призначали для сімей ФОП з дітьми до 10 років. Розмір - біля 2000 грн на одну дитину.

Виплата була передбачена Постановою № 329, чию дію відновлять до кінця року. 

На допомогу зможуть претендувати ФОПи, які належать до першої та другої груп платників єдиного податку та: 

- сплатили ЄСВ за усі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичної особи - підприємця; 

- зареєструвалися як фізичні особи - підприємці у січні - березні 2020 р.; 

- отримують пенсію за віком, або є особами з інвалідністю, або досягли віку, встановленого статтею 26 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу та звільнені від сплати за себе ЄСВ. 

Допомогу на дітей згідно з Постановою № 329 також призначали і виплачували ФОПам, які до березня 2020 р. (включно) перейшли на спрощену систему оподаткування та обрали першу або другу групу платників єдиного податку.

 

 

Дар'я Аккерман, адвокат.
Підписуйтесь на мене в соціальних мережах:

БЛОГ ПРАВАБЛОГ ПРАВА

 

 

 

2020-11-27 15:03:00
true
Відео Дня

Архів Новин