Війна в Україні Події Технології
Хлопців від 16 до 25 років, що оформлюватимуть паспорт, автоматично внесуть до реєстру Оберіг

Хлопців від 16 до 25 років, що оформлюватимуть паспорт, автоматично внесуть до реєстру Оберіг

Кабмін ухвалив постанову, що дозволяє автоматично перевіряти та оновлювати дані про призовників, військовозобов'язаних і резервістів. 

Молоді люди віком від 17 до 25 років зможуть ставати на облік як призовники без відвідування ТЦК і проходження медкомісії. Тобто, інформація буде автоматично збиратися з інших державних реєстрів.

Оновлені дані про цих чоловіків будуть отримані з реєстрів Державної міграційної служби, Міністерства юстиції та Адміністрації Державної прикордонної служби. 

Молоді люди від 16 до 25 років, які оформлюють паспорт, автоматично будуть внесені до реєстру Оберіг без необхідності проходження ВЛК. Це стосуватиметься і тих, хто проживає за кордоном.

Актуальність електронних військових документів для чоловіків віком 18-60 років, що перебувають за кордоном, буде перевірятися через взаємодію з ДМС. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Патрульні Дніпра допомогли дитині, яка загубилась, повернутись до батьків;

У Запоріжжі розшукали нетверезого порушника швидкісного режиму, який вчинив ДТП і залишив місце автопригоди;

Поцупив візок із супермаркету та шеринговий електросамокат: у Дніпрі поліцейські затримали грабіжника.

2024-10-14 15:00:00
true
Відео Дня









Архів Новин