Події
Із 2025 року в'їзд до Європи стане платним

Із 2025 року в'їзд до Європи стане платним

У 2025 році набудуть чинності нові правила вʼїзду до країн Європейського Союзу. Ці правила повинні були запрацювати вже у 2024 році, проте їх відклали до середини 2025 року.

Основні моменти: 

  • Для вʼїзду до ЄС потрібно буде отримати спеціальний дозвіл на подорожі (ETIAS). 
  • Дозвіл на подорож ETIAS – це нова вимога щодо в’їзду, запроваджена Європейським Союзом. Він стосується безвізових мандрівників, які в’їжджають до будь-якої з 30 країн Євросоюзу.
  • Дозвіл знадобиться громадянам 60 безвізових країн, серед яких - Україна (повний список країн - на фото).
  • Туристам необхідно буде подати заявки на порталі Європейської системи інформації та авторизації для подорожей. Для цього необхідно мати паспорт, дійсний більш ніж 3 місяці, вказати адресу електронної пошти, заповнити онлайн-форму та сплатити збір у розмірі 7 євро.
  • Дозвіл на подорож ETIAS дає право перебувати в будь-якій із 30 європейських країн протягом 90 днів. Загалом дозвіл на подорож буде діяти протягом трьох років (або до закінчення терміну дії паспорта, який ви використали в заявці).
  • Для отримання дозволу на подорож ETIAS вам не потрібно буде йти в консульство, а ваші біометричні дані не збиратимуться. Подати заявку можна буде онлайн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

У Криворізькому районі поліцейські затримали чоловіка за пограбування магазину: деталі;

СБУ затримала ділків, які хотіли продати дніпровському криміналітету «трофейну» російську зброю;

Декілька років ґвалтував малолітню доньку: судитимуть жителя Дніпра.

2023-11-21 14:00:00
true
Відео Дня

Архів Новин