Війна в Україні Кримінал
Громадянка вивезла з України понад незадекларовані 50 млн гривень

Громадянка вивезла з України понад незадекларовані 50 млн гривень

Співробітники БЕБ викрили громадянку України, яка під час війни перемістила через митний кордон України, дорогоцінне майно, грошові кошти в іноземній валюті в еквіваленті орієнтовно понад 50 млн грн. Зазначені кошти та цінності були належним чином задекларовані. Водночас, їхнє походження викликало сумніви.

У межах досудового розслідування детективи БЕБ встановили, що вивезені грошові кошти не відповідають фактичним офіційним доходам згаданої особи на території України та за її межами.

Унаслідок таких дій до державного бюджету України не надійшло майже 10 млн грн. податку з доходів фізичних осіб. До того ж, громадянка мала на меті легалізувати ці кошти в країнах ЄС.

Досудове розслідування за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК (ухилення від сплати податків, зборів) здійснюють детективи Головного підрозділу детективів Бюро економічної безпеки України за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора. Наразі досліджується походження згаданих коштів та цінностей.

Нагадаємо, співробітники Бюро економічної безпеки України відпрацьовують інформацію щодо фізичних осіб, які під час війни здійснили незаконне переміщення готівкових валютних цінностей, дорогоцінних аксесуарів та банківських металів в особливо великих розмірах. Нещодавно співробітники БЕБ забезпечили накладення арешту на 66 млн грн. які були незаконно вивезені за кордон. 

2022-09-17 14:00:00
true
Відео Дня

Архів Новин