Технології Події Війна в Україні
Електронна черга на ВЛК запрацювала для всіх військовослужбовців у військових поліклініках, — Міноборони

Електронна черга на ВЛК запрацювала для всіх військовослужбовців у військових поліклініках, — Міноборони

Навесні Міністерство оборони впровадило у військових поліклініках послугу електронної черги. Записатися на проходження комісії ВЛК та до профільних спеціалістів на конкретну дату і час через електронну чергу можна як у реєстратурі медичного закладу, так і віддалено у начальника медичної служби військової частини.

Про це повідомили у пресслужбі Міністерства оборони України.

Наразі сервіс розгорнутий у всіх військових поліклініках, де можна пройти амбулаторне ВЛК (без госпіталізації), а найактивніше єЧергою користуються у Києві, Одесі, Дніпрі та Вінниці.

Міноборони ставить за мету залучити всіх начальників медичних служб військових частин до користування сервісом для завчасного запису на ВЛК.

Доступ до єЧерги відкрито для всіх начальників медичних частин. Для того, аби військовослужбовці отримали можливість записуватися через єЧергу, начальник медичної служби має звернутися до закладу охорони здоровʼя, у зоні підпорядкування якого перебуває підрозділ, та отримати від поліклініки інструкцію для подальшої реєстрації. Після цього для нього відкривається кабінет, через який він зможе записувати військовослужбовців на ВЛК та на прийом до лікарів.

Читайте також:

Ховався під матрацом: правоохоронці Дніпра виявили чоловіка, що вдерся до приватного будинку;

Побив знайомого до смерті: у Кам`янському затримали 38-річного нападника;

Робила «закладки» на території міста: у Запоріжжі затримали наркозбувачку

2023-11-03 12:30:00
true
Відео Дня

Архів Новин