Події
Ексзаступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко не з’явився до НАЗК для вручення протоколу

Ексзаступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко не з’явився до НАЗК для вручення протоколу

Йому було направлено офіційне запрошення на 15:00 28 липня 2023 року, але, попри обіцянку прибути до Агентства, Тимошенко не з’явився. В НАЗК додали, що протокол буде надіслано йому для ознайомлення поштою.

Про це повідомляє Судово-юридична газета з посиланням на НАЗК.

Зазначається, що Агентство запросило Кирила Тимошенка прибути для вручення протоколу про вчинення ним низки правопорушень, за які передбачена адміністративна відповідальність. Посадовцю було направлено офіційне запрошення на 15:00 28 липня 2023 року, але, попри висловлену ним обіцянку прибути до Агентства, Тимошенко не з’явився.

Під час перевірки НАЗК встановлено, що посадовець використовував повноваження у особистих інтересах та порушив визначені Законом обмеження щодо одержання подарунків особою, яка займає особливо відповідальне становище.

Обіймаючи посаду заступника керівника ОПУ, він підписав лист на адресу Державної прикордонної служби України (ДПСУ) з проханням надати дозвіл на виїзд за кордон своєму підлеглому нібито для службового відрядження. Однак справжньою метою виїзду за кордон підлеглого був приватний інтерес – оформлення віз Тимошенку та його сину.

Таким чином Кирило Тимошенко, використовуючи своє службове становище, маючи на меті задоволення особистих потреб,  отримав дозвіл на перетин державного кордону своїм підлеглим. Такі дії кваліфіковано за ч. 1, 2 ст. 172-7  КУпАП (Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів).

Крім того, експосадовець протягом 2022 року тричі безоплатно проживав у готельному комплексі «Emili Resort» та безоплатно використовував в особистих цілях легковий автомобіль Porsche Taycan. 

Загальна вартість отриманих Тимошенком у подарунок послуг склала понад 167 тис. грн. Такі його дії кваліфіковано за ч. 1 ст. 172-5 КУпАП (Порушення встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків).

На підставі зазначених фактів НАЗК склало та направило до суду протокол про адміністративні правопорушення щодо Кирила Тимошенка.

За вказані порушення законодавства передбачена відповідальність у вигляді штрафу, а також можливе внесення особи в Реєстр корупціонерів.

Читайте також:

Залишились без електропостачання внаслідок негоди: енергетики ДТЕК повернули світло 19 тисячам клієнтів на Дніпропетровщині;

У Кривому Розі зіткнулися легковий та вантажний автомобілі;

Намагались уникнути відповідальності через хабарі: у Запоріжжі патрульні затримали нетверезих водіїв

2023-07-28 21:00:00
true
Відео Дня

Архів Новин