Спорт Життя
Дві золоті, три срібні та одна бронзова медалі вибороли спортсменки жіночої збірної України на чемпіонаті Європи з боротьби

Дві золоті, три срібні та одна бронзова медалі, а також перше місце в командному заліку - такий підсумок виступу жіночої збірної України на чемпіонаті Європи з боротьби.

Про це повідомили в НОК України.

Захистила чемпіонський титул у ваговій категорії до 57 кг Аліна Грушина-Акобія, не залишивши у фіналі шансів Жалі Алієвій з Азербайджану (10:0).

Вирвала перемогу у наднапруженій вирішальній сутичці у чинної віцечемпіонки світу у 59 кг Грейс Буллен з Норвегії (9:6) і вдруге в кар’єрі стала чемпіонкою Європи Ірина Коляденко (до 62 кг).

Вибороли срібло ще дві наші спортсменки Оксана Лівач (до 50 кг) та Юлія Ткач-Остапчук (до 59 кг).

На третю сходинку п’єдесталу у ваговій категорії до 65 кг зійшли Тетяна Сова-Ріжко, яка тепер має повну колекцію континентальних нагород (раніше вона здобула золото 2022, срібло 2021).

Вітаємо наших спортсменок, їх тренерів та усю борцівську спільноту України. Наш спортивний фронт – у надійних руках!

Дніпропетровщина бʼє на сполох: кількість хворих на туберкульоз найвища в Україні.