Блог Права Дарьи Аккерман
Довіряй, але перевіряй

Довіряй, але перевіряй

 

Довіряй, але перевіряй

Або як перевірити нових бізнес партнерів.

Плануєте співпрацювати з новими бізнес партнерами? Тож, варто перевірити їх у благонадійності.  Нижче наведені корисні поради, як здійснити перевірку своїх бізнес партнерів та на що варто звернути увагу.

По-перше. Вид економічної діяльності повинен відповідати здійсненим операціями наданим послугам або реалізованим товарам. Обов'язково зверніть увагу на дозвільні документи (ліценції, дозволи). Наприклад: підакцизні товари (тютюнові вироби, лікеро-горілчані вироби, пальне) – на їх виробництво, зберігання, оптову чи роздрібну торгівлю виробники продукції повинні мати ліцензію.

По-друге. Зверніть увагу на відсутність податкового боргу. Отримати таку інформацію можна на сайті Державної податкової служби, в розділі – «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера».

Земельні ділянки, а також інше нерухоме майно платника податків перевірити  можна на сайті - Державний реєстр речових прав на нерухоме майно.

У разі здійснення операцій, що потребують основних засобів (основних фондів) наприклад: послуг транспортування, відвантаження або зберігання, необхідно звернути увагу на об’єкти, які будуть задіяні в цій діяльності та їх зв'язок із вашим майбутнім бізнес партером. Варто зазначити, що платник податків зобов’язаний повідомляти податкову про всі об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням які використовуються у господарській діяльності.

Окрім вищеперерахованого, також можна проаналізувати інформацію щодо вашого майбутнього партнера по наявним спорам у судах. Цю інформацію ви знайдете у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Не нехтуйте також поцікавитись, чи достатньо у нього трудових ресурсів для належного виконання своїх обов’язків.

Та звісно, довіряйте своїм відчуттям і орієнтуйтесь за ситуацією.

 

Дар'я Аккерман, адвокат.
Підписуйтесь на мене в соціальних мережах:

БЛОГ ПРАВАБЛОГ ПРАВА

 

 

 

2020-08-26 11:00:00
true
Анекдоты дня
Анекдот22233
Одесса. Помирает Сара:   - Абрам, ты женишься после моей смерти? - Нет, Сарочка, что ты, не женюсь. - Но почему? Ты же еще мужик хоть куда. - Потому что лучше тебя мне не найти... А такую же я не хочу.  
Анекдот 007008
  - Доктор, у меня пропало обаяние. - Вы хотели сказать, обоняние? - С такими соплями - и то и это.    
Анекдот 1289
  Завела кота. Теперь удивляюсь: он вечно топчется у холодильника, с жутко деловым видом валяется на диване, иногда орет, не любит моих подруг и страшно боится пылесоса... Вот честное слово, такое ощущение, что снова замуж вышла!  
Анекдот2222777
Письмо, найденное в бутылке посреди океана: "Нахожусь на необитаемом острове. Ни автомобилей, ни магазинов, ни смога, ни шума. Чтоб вы там все лопнули от зависти!"
Анекдот223344
(после кораблекрушения) Посылает записку в бутылке: "Я на необитаемом острове, помогите выбратся, вы моя единственная надежда!". Бутылка возвращается через 3 года: "ться".
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua


Архив новостей