Війна в Україні Події
Чоловіків, що втекли з України під час воєнного стану, будуть карати: деталі

Чоловіків, що втекли з України під час воєнного стану, будуть карати: деталі

Під час дії воєнного стану чоловікам призовного віку обмежений виїзд за кордон. Проте, деяким категоріям чоловікам вдається нелегально виїхати. Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко розповів, що наразі в законі не передбачено покарання для таких чоловіків. Однак він вважає, що це неправильно. 

За словами міністра, наразі стоїть питання, щоб технічно обладнати та удосконалити кордон таким чином, щоб через нього не змогли пройти. І в цьому Україні допомагають західні міжнародні партнери. 

«Це і теплові пастки, відеокамери, які стоятимуть по всій лінії кордону і повідомлятимуть нам, що є спроби нелегально перетнути кордон», — додав Клименко.

Крім того, за словами Клименко, ведеться робота й у напрямку покарання тих чоловіків, які повернуться після закінчення війни.

«Я думаю, що це буде спільна ініціатива Кабміну та депутатів Верховної Ради…Ми займемось вивченням саме міжнародного досвіду, яким чином вчиняти з нашими громадянами, які порушили закон. Вони мають відповісти за порушення закону. І я думаю, що кожен громадянин цього хоче і зрозуміє державу. Якщо будуть якісь обмеження для подальшого пересування даних громадян, як мінімум, за кордон», — зазначив міністр.

Читайте також:

Здійснив постріл із рушниці: у Дніпрі затримали підозрюваного за замах на вбивство 31-річного містянина;

Двоє за добу: у Дніпрі затримали громадян, які розповсюджували наркотики;

Передавав інформацію представнику генштабу зс рф: судитимуть мешканця Дніпра

2023-05-25 18:30:00
true
Відео Дня

Архів Новин