Події Війна в Україні
$8 тисяч за місце в багажнику: на Одещині викрито ще одного втікача

$8 тисяч за місце в багажнику: на Одещині викрито ще одного втікача

У селі Роздільнянського району було зупинено легковий автомобіль, у якому між багажним відділенням та задніми сидіннями виявили 24-річного чоловіка. Його намагалися нелегально вивезти до Молдови. 

Про це повідомили у пресслужбі ДПСУ.

За даними оперативників, маршрут і умови переправлення були попередньо узгоджені з адміністратором одного з Telegram-каналів. Вартість "послуги" склала $8 тисяч, з яких $2 тисячі вже було перераховано в криптовалюті.

За фактом спроби незаконного перетину державного кордону на чоловіка складено адміністративний протокол за ст. 204-1 КУпАП. Справу передано до суду.

Автомобілем керував місцевий мешканець. Пасажирка – 23-річна жителька Одещини – виявилася пособницею організатора схеми. Її затримали в порядку ст. 208 КПК України та повідомили про підозру за ст. 332 Кримінального кодексу України. 

Читайте також:

У Дніпрі внаслідок вибуху гранати у квартирі загинув чоловік;

Житель Дніпропетровщини віз королівського пітона з Нідерландів у багажнику авто;

У Дніпрі сталася ДТП за участю автомобіля швидкої допомоги

2025-07-20 16:00:00
true



Архів Новин