Український спортсмен Ілля Ковтун виборов золото на Кубку світу зі спортивної гімнастики

Новоспечений чемпіон Європи святкував перемогу у вільних вправах, де ніхто не зміг перевершити його програму з коефіцієнтом складності 6,2 та загальною оцінкою 14.433. Змагання стартували в єгипетському Каїрі.

Про це повідомили в НОК України.

Другу нагороду 19-річний спортсмен з Черкас здобув у фіналі на снаряді «кінь»,  поступившись лише віцечемпіону Олімпіади-2020 Лі Чіх-каю з Тайваню (15.033) та вірмену Гагіку Хачікяну  (14.733) і розділивши третю сходинку п'єдесталу з іншим представником Вірменії бронзовим призером чемпіонату світу Арутюном Мердіняном, з яким вони набрали однакову суму 14.566.

Відзначимо, що учень Ірини Надюк кваліфікувався у фінали на п’яти з шести приладів, тож сьогодні, у неділю, на нього чекає виступ на паралельних брусах, поперечині та в опорному стрибку, де компанію йому складе ще один представник України Назар Чепурний.

Вітаємо нашого спортсмена!

Дніпропетровщина бʼє на сполох: кількість хворих на туберкульоз найвища в Україні.