У «Дії» запровадили компенсацію автоцивілки для Захисників і Захисниць
У застосунку «Дія» запрацювала нова послуга з компенсації автоцивільного страхування для ветеранів та ветеранок. Скористатися нею можуть учасники бойових дій і особи з інвалідністю внаслідок війни в межах сервісу «Ветеран PRO».
Поліс автоцивільного страхування для зазначених категорій стає безоплатним: 50% його вартості компенсує страхова компанія, ще 50% – держава. Оформлення та подання заявки відбувається онлайн.
Подати заявку на компенсацію можна за умови наявності посвідчення ветерана (УБД або ОІВ) у застосунку «Дія», якщо договір страхування оформлено після 1 січня 2025 року з використанням пільги. Також авто має використовуватися для особистих потреб, об’єм двигуна не повинен перевищувати 2500 куб. см, а для електромобілів – до 100 кВт.
Щоб скористатися послугою, необхідно зайти в застосунок «Дія», обрати сервіс «Ветеран PRO» та послугу «Компенсація автоцивілки». Кошти надходитимуть на «Дія Картку».
Читайте також:
У Кривому Розі сталася ДТП: надзвичайники деблокували водія з пошкодженого автомобіля;
Хотів втекти з України та підробив документи: прокуратура повідомила про підозру дніпрянину